פורום קידום אתרים טכנולוגי

קהילת הקידום הטכנולוגית הישראלית
עכשיו ג' מרץ 19, 2019 3:50 am

כל הזמנים הם UTC

שלום וברוך הבא לפורום שלנו! על מנת שתוכל להנות מכל היתרונות הכוללים משלוח הודעות והשתתפות בפורום
כל שעליך לעשות הוא להרשם או אם כבר נרשמת אז כל שעליך לעשות הוא פשוט להתחבר, כל השימוש בפורום הוא כמובן חינם וחופשי לכולם.

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ הודעה אחת ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: שאלות בנוגע לבניייה וקידום אתרים
הודעהפורסם: ד' אוקטובר 16, 2013 11:10 am 

סליחה על החפירה מראש אבל אני ממש צריך עזרה
יש לי כמה שאלות
יש לאבא שלי אתר
קוד:
http://www.elidoor.co.il/

הוא מופיע בעמוד השני בגוגל עכשיו לפי מה שאני רואה הקידום של האתר לא מתקדם כבר כמעט מעל שנתיים-שלוש
אבא שלי לא שם לב לדברים האלה אבל לפי מה שנראה לי מקדם האתר הפסיק לעבוד על האתר ואולי פעם בחודש הוא נכנס אליו וסתם מקבל כסף כל חודש ועוד פעם אני מדגיש לפי מה שנראה לי.
פתחת אתר לבד על ידי האתר ipage שזה היה ממש פשוט
קוד:
http://www.galbenyosef.com/

והצלחתי לקדם אותו לעמוד הראשון תחת הקטגוריה הזמנות לחתונה בקריות, נעזרתי באתר בוקסה-SEO ,קראתי קצת על קידום אתרים ואיכשהו ה' עזר:) והצלחתי תוך פחות משבוע.
עכשיו חשבתי במקום שאבא שלי ישלם כסף למקדם אתרים שבכלל המקצוע שלו בעיקר גרפיקאי, אולי אני יקח את האתר ילמד את התוכנה שהגרפיקאי עובד איתה כדי לבנות את האתר יוסיף פה ושם מאמרים לאתר כדי להראות שהאתר פעיל, נחבר אותו לאנליטיס של גוגל אולי נוסיף אותו גם לבוקסה ואולי גם עם הזמן אני יצליח גם לשנות ממש את העיצוב שלו.
הקטע הוא שאני לא רוצה לפגוע באתר אז אני קצת חושש שאני ימחק אותו בכלל מגוגל.
והשאלה הכי חשובה אם האתר נימצא במיקומו זמן רב זה אומר שגם אם לא נעשה בו כלום ולא ניכנס אליו הוא עדין ישאר באותו מיקום? כי יקח זמן קצת עד שאני ילמד להפעיל את האתר...
ושאלה אחרונה אם אני יבקש את הסיסמא והשם משתמש של האתר, יש מצב שהגרפקאי של אבא שלי עובד עם איזה תוכנה או שרת (אני לא יודע איך קוראים לזה בדיוק) של בניית אתרים שאני לא יכול להגיע אלייה או להוריד אותו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ הודעה אחת ] 

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 0 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה